Ubezpieczenie domu oraz mieszkania w Compensa SA

Firma ubezpieczeniowa Compensa jest jednym z liderów na Polskim rynku ubezpieczeniowym. Towarzystwo Ubezpieczeniowe oferuje szeroki zakres ubezpieczeń, tak aby zadowolić wszystkich klientów oraz partnerów biznesowych. Compensa stawia na swój nieustanny rozwój poprzez tworzenie innowacyjnych produktów ubezpieczeniowych. Przedsiębiorstwo należy do międzynarodowej korporacji Vienna Insurance Group, lidera branży ubezpieczeniowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Główną wizją Towarzystwa Ubezpieczeniowego Compensa jest wsparcie oraz ochrona finansowa klientów w nieustannie zmieniającym się świecie. Firma pragnie zapewnić je wszystkim swoim klientom oraz partnerom biznesowym jako firma, która oferuje najlepsze możliwych rozwiązań. Dzięki wsparciu klientów, we wszystkich aspektach życia codziennego, zyskujemy ich zaufanie oraz stajemy się ich partnerami. Zdajemy sobie sprawę, że główną wartością firmy stanowią ludzie. Dlatego dbamy by nasi pracownicy, przechodzili liczne szkolenia, poszerzające wiedzę z zakresu ubezpieczeń, by zaoferować klientom wyższą jakość obsługi.

Ubezpieczenia mieszkania i domu w Compensa SA

Towarzystwo ubezpieczeniowe Compensa posiada kompleksową ofertę ubezpieczenia osobowe oraz majątkowe. Ubezpieczenie majątku w Compensie to ochrona zarówno Twojego domu, jak i mieszkania, a także całego wyposażenia znajdującego się na stanie. Polisa obejmuje również ubezpieczenie życia i zdrowia osób, które przebywają na terenie posesji. Liczne klauzule dodatkowe oraz niezwykle elastyczna konstrukcja samego ubezpieczenia pozwala na skonstruowanie produktu pod indywidualne potrzeby naszych klientów. Ubezpieczenie Compensa Rodzina przeznaczone jest dla najemców oraz samych właścicieli domów, czy też mieszkań. Stworzona jest również dla osób budujących lub remontujących swoją nieruchomość. 

Zalety posiadania pakietu ubezpieczeniowego dla domu i mieszkania

Do głównych zalet zakupu ubezpieczenia dla mieszkania i domu jest między innymi wypłacenie odszkodowania w wysokości powstałej szkody. Jeżeli dojdzie do wypłaty odszkodowania za szkodę suma kwoty ubezpieczenia, pozostanie na takim samym poziomie, bez jakiejkolwiek redukcji sumy ubezpieczenia. Compensa nie wymaga od właścicieli domu wykazu rzeczy, które się tam znajdują. Ubezpieczyciel zawsze traktuje rzeczy w domu jak nowe. .